Hiszpański na lekko – dlaczego warto?

książka do nauki hiszpańskiego
książka do nauki hiszpańskiego

Gdy zaczynasz naukę nowego języka jesteś zwykle bardzo zmotywowany i szukasz pełno materiałów aby opanować wymarzony język w jak najkrótszym czasie. Wszystko jest nowe i fascynujące. Jednak, wiele osób się zastanawia czy masa książek, stron internetowych pomaga nam w nauce języka obcego. W dzisiejszym wpisie postaram odpowiedzieć na pytanie czy jedna książka do nauki hiszpańskiego rozwiąże nasze problemy z nauką i przybliży do upragnionego celu.

Samodzielna nauka

Jak rozpocząć samodzielną naukę i nie pogubić się już na początku swojej przygody z językiem hiszpańskim? Obecnie w czasach Internetu mamy dostęp do wszystkiego, setki stron internetowych, kont na Instagramie. Zdecydowanie, polecałabym skupienie się na jak najmniejszej liczbie źródeł z których się uczymy. Dlaczego? Na pewno, spora ilość materiałów z różnych stron lub książek sprzyja rozpraszaniu naszej uwagi.

Jeśli jesteś osobą, która ma napięty grafik zajęć i nie możesz pozwolić sobie na poszukiwanie kolejnych zadań z języka hiszpańskiego na stronach internetowych, znalezienie jednej książki do nauki będzie świetnym rozwiązaniem. Z pewnością, zaoszczędzisz dużo czasu, który jest taki cenny w dzisiejszych czasach. A może po prostu, wolisz zaufać osobie z ogromnym doświadczeniem, która poprowadzi Cię powoli od początku za rękę, tak abyś jak najszybciej osiągnął swój cel czyli nauczył się hiszpańskiego. Niecałe pół roku temu napisałam książkę do nauki hiszpańskiego od podstaw. Sama chętnie bym z niej skorzystała, gdybym znowu zaczynała przygodę z hiszpańskim lub utrwalała kluczowe podstawy.

Najlepsza książka do nauki hiszpańskiego

Napisałam książkę Hiszpański na lekko, żeby pokazać, że hiszpańska gramatyka nie jest taka straszna, ani trudna. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, życiowym przykładom można uczyć się z przyjemnością. Dodatkowo, postanowiłam dodać cytaty z hiszpańskiej i latynoskiej popkultury. Uwielbiam uczyć się z seriali, filmów czy piosenek, dlatego nie mogło tego zabraknąć w mojej książce. Jest to idealny sposób na naukę słownictwa oraz gramatyki w kontekście. Moi czytelnicy wiedzą, że jest to jeden z najefektywniejszych sposób na naukę. Żałuję, że kiedy rozpoczynałam swoją przygodę z językiem hiszpańskim nie miałam możliwości nauki z książki, która poprowadzi mnie przez całe podstawy języka, którym byłam tak zafascynowana. Często czułam się zrezygnowana, gdyż nie rozumiałam podstawowych wyrażeń, większość książek była w języku hiszpańskim, niestety nie byłam w stanie zrozumieć skomplikowanych zasad gramatycznych. Dlatego napisanie książki, gdzie znajdziemy wyjaśnienia gramatyki po polsku było dla mnie kluczowe.

Hiszpański na lekko – opinie

Premiera mojej książki miała miejsce zaledwie pół roku temu. Od tego czasu ponad 7000 osób kupiło moją książkę do nauki hiszpańskiego – Hiszpański na lekko. Jestem bardzo Wam wdzięczna za zaufanie, nie spodziewałam się, że pierwszy nakład zostanie wykupiony w niecałe trzy miesiące. To było niesamowite!  Kolejna rzecz, która sprawia, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy to tak pozytywny odbiór mojej książki. Otrzymałam masę wiadomości oraz opinii. Dziękuję za każdy miły gest! Wiem, że wiele osób jeszcze się zastanawia czy książka spełni ich oczekiwania. Dlatego postanowiłam podzielić się kilkoma opiniami/wiadomościami, które od Was otrzymałam.

opinie Hiszpański na lekko
Hiszpański na lekko – opinie czytelników
opinie Hiszpański na lekko
Hiszpański na lekko – opinie czytelników
książka do nauki hiszpańskiego
opinie czytelników – Hiszpański na lekko

Bez wątpienia, wybór odpowiednich materiałów do nauki języków obcych może przyprawić o zawrót głowy. To właśnie dlatego stworzyłam książkę, która pomoże osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem hiszpańskim i chcą swobodnie się komunikować. Jest to również idealna pozycja dla osób, które chcą gruntownie utrwalić swoją wiedzę i raz na zawsze ogarnąć podstawy.

Moja książka „Hiszpański na lekko” jest do kupienia wyłącznie na agata.alt.pl. Nie ma jej w tradycyjnych księgarniach, znajdziesz ją tylko na wspomnianej przeze mnie stronie. Jeśli chcesz dobrze ogarnąć podstawy hiszpańskiej gramatyki, uczyć na bazie żywego języka i praktycznych przykładów i dodatkowo mieć wszystko w jednym miejscu to „Hiszpański na lekko” będzie idealnym wyborem.

Komentarze

2 Komentarze

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *